Ukryta wśród lasów Wisełka

Jeżeli ktoś myśli o wyjeździe nad morze, a co za tym idzie, nie ma już ochoty wysłuchiwania tego, w jaki sposób wypoczywają inni, to na pewno idealnym rozwiązaniem będzie wybranie się do miejscowości noszącej nazwę Wisełka. Leży ona bardzo blisko Międzyzdrojów, pamiętajmy jednak, że nie ma charakteru miejscowości typu nadmorskiego. Taki charakter ma wiele miejsc w okolicy, ale na pewno nie przedstawiana Wisełka. Faktem jest, iż sprawia wrażenie ukrytej wśród lasów, co jednocześnie powoduje, iż ma mocno specyficzny charakter.

Kolejną bardzo istotną zaletą jest fakt, iż występujący tam mikroklimat ma zbawienny wpływ na zdrowie każdego z nas, mimo że nie należy do dużych miejscowości. Jednak nie powinniśmy się tym martwić, bowiem bez trudu można właśnie tutaj znaleźć idealnie dopasowane do poszczególnych wymagań noclegi. Baza noclegowa [widoczna pod adresem ] bardzo dobrze się rozwija. Zatem pamiętajmy, że dość duża ilość osób, która jest jednocześnie zainteresowana wypoczynkiem w przedstawianej miejscowości, na pewno ma wpływ na dość szybki rozwój tak zwanej infrastruktury noclegowej.

Wisełka to bez wątpienia poszukiwana dzisiaj cisza oraz spokój. Wskazuje się również, że duża ilość osób właśnie ze względu na takie dwa czynniki porzuca inne miejscowości na rzecz takiej, która jest ukryta w lesie. Wspaniałym aspektem jest fakt, że Wisełka to również niesamowity wypoczynek na jeziorem się tam znajdującym. Możemy również skorzystać z tak zwanej dzikiej plaży. Niedaleko plaży znajduje się również latarnia morska ,,Kikut” – to właśnie ona działa od połowy dwudziestego wieku. Miejmy również na uwadze, iż jest ona w pełni zautomatyzowana. Przedstawia się, że zastąpiła wcześniej funkcjonującą wieżę widokową. Pamiętajmy jednak, iż owe zwiedzanie latarni nie jest w żaden sposób możliwe. Wskazuje się również, że zdecydowanie więcej atrakcji czeka naszych turystów nad znajdującym się tam jeziorem. Istnieje również możliwość wynajęcia łódki bądź żaglówki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz